eODDLUŽENÍ.cz

Chcete se zbavit až 70% dluhů?
Chcete konzultaci zdarma?
Máte jen dvě minuty?
Spočítejte si to

Víme, proč je zájem o insolvence stále větší

Takzvaný osobní bankrot neboli insolvence. To je dnes stále oblíbenější možnost, jak můžeme řešit své dluhy. A mnoho lidí tak logicky i činí. Víme, proč jejich počet neustále, rok od roku narůstá.Prvním důvodem je samozřejmě to, že žijeme v nejisté době, kvůli které se mohou objevit finanční problémy doslova kdykoliv. A tak pokud nám začnou přerůstat přes hlavu, je více než jasné, že cestou z nich je kalkulačka insolvence, která nám vypočítá, jak výhodné může být řešit závazky tímto způsobem.


Požádat si o možnost insolvence může téměř každý

Druhý důvod se týká také toho, že dnes už si může o danou možnost požádat skutečně téměř každý. Pokud budeme konkrétní a zeptáme se, co je a insolvence, je odpovědí na otázku informace, že jde o proces oddlužení určený pro fyzické osoby. A s tím souvisí hlavně to, že si můžeme požádat jako zaměstnanec, stejně jako živnostník. Poté, co je žádost schválena nás zapíše registr dlužníků insolvence a my již splácíme třeba podle navrženého splátkového kalendáře. Na co také nezapomínat, to je informace spojená s tím, že si můžeme požádat i v páru – tedy s naším manželem nebo manželkou.

Insolvence fyzických osob umí řešit různé dluhy

Dalším důvodem celkové oblíbenosti je určitě to, že pomocí této cesty nám umožní vyřešit doslova jakékoliv dluhy. Pokud se podíváme na sledování insolvence, je třeba říci, že to mohou být dluhy osobní, tak v některých případech to mohou být i závazky podnikatelské. Co také nehraje roli, to je fakt spojený s tím, jak velké dluhy nám může insolvence fyzických osob pomoci překonat. Platí totiž, že se může jednat i o závazky skutečně velmi vysoké. S nimi je totiž spojeno především to, že nám může být i 70 procent dluhů definitivně odpuštěno. A i to je důvod celkové obliby. Běžná domluva s věřiteli totiž tento bonus rozhodně nenabídne.