eODDLUŽENÍ.cz

Chcete se zbavit až 70% dluhů?
Chcete konzultaci zdarma?
Máte jen dvě minuty?
Spočítejte si to

Proč využít oddlužení fyzické osoby?

Dluhy nejsou nic příjemného. Naštěstí je zde možnost toho, jak je vcelku jednoduše a také rychle vyřešit. Pokud vás zajímá, jaká to je, potom se jedná o oddlužení fyzické osoby. A s čím je spojeno? Prvním důvodem, proč danou možnost využít je určitě to, že nemusí být nijak složité vyplnit, nebo podat žádost. Dnes na našem trhu najdete celou řadu profesionálů, kteří jsou zde proto, aby vám pomohli. Díky tomu nejenom ušetříte čas, ale logicky ušetříte také celou řadu starostí. Nehledě na to, že oddlužovací proces díky tomu začne velmi rychle, což přináší i další výhody.

Oddlužení fyzické osoby vám přinese také ochranu

Pamatujte, že ve chvíli, kdy je vám žádost schválena, jste pod ochranou soudu. Co to znamená? Především fakt, že na vás nemohou ani věřitelé, ani exekutoři. V rámci oddlužení fyzické osoby tak vše splácíte výhradně jenom v rámci daného splátkového kalendáře, nebo na základě mimořádných splátek, kdy získáte peníze prodejem svého majetku. Nejenom, že tak můžete zachránit třeba střechu nad hlavou, ale stejně tak máte jistotu spokojenějšího života, jelikož se není třeba bát případných vymahačů, kteří budou stát za vašimi dveřmi.

V rámci oddlužení může dojít i k odpuštění dluhů

Pokud byste dluhy řešili klasickým způsobem, velmi často budou chtít vaši věřitelé uhradit vše, co jim dlužíte. Pokud však využijete oddlužení, máte jistoty spojené s tím, že vám může být i velká část dluhu odpuštěna. Pokud v rámci pětiletého období uděláte vše proto, aby byly vaše dluhy eliminovány, může vše dojít až do stádia, kdy je vám celých 70 procent dlužné částky odpuštěno. Přesto vyjdete s čistým štítem a původní věřitelé již nemají žádné nároky. A právě toto je jeden z hlavních důvodů, proč se touto zákonnou a rozhodně férovou cestou vydat. A to ve chvíli, kdy máte alespoň dva závazky, které jsou již po splatnosti.