eODDLUŽENÍ.cz

Chcete se zbavit až 70% dluhů?
Chcete konzultaci zdarma?
Máte jen dvě minuty?
Spočítejte si to

Proč je oddlužnění tak výhodné?

Dluhy jsou problém. O tom rozhodně není pochyb. Nezapomínejme však na to, že je zde i způsob, jak se jich zbavit. Ten nám může přinést oblíbené oddlužnění. V čem je tolik výhodné a zajímavé? Je hned několik výhod, které jsou spojeny s řešením našich dluhů právě tímto způsobem. Ta první je určitě spojena s tím, že kalkulačka oddlužnění dokáže nejenom dobře spočítat možnosti lidem pracujícím a podnikajícím. Je také možností, jak může ukázat také cestu z dluhů, které byly původně podnikatelského rázu. Ano, i ty lze za splnění určitých podmínek tímto způsobem vyřešit.

Při oddlužnění vám může být většina závazků i odpuštěna

Nezapomínejme také na druhé pozitivum, které se týká toho, že vám může být velké množství vašich finančních závazků jednoduše odpuštěno. A to dokonce až 70 procent. Přesto vyjdete z procesu oddlužnění s čistým štítem. Dále na vás tak nemohou ani věřitelé, ani případní exekutoři. A to platí jak v případě, že jste zaměstnanec, tak i v případě, kdy hledáte oddlužení OSVČ. I to je dnes jedna z největších výhod, která je právě s touto konkrétní cestou přímo spjata. A také proto ji většina lidí využívá, jelikož je snadnější, než případné domluvy s věřitelem.

Aktuální insolvence a způsob oddlužnění umožní dva způsoby splácení

Další výhodou je také to, že své dluhy můžete splácet hned dvěma způsoby. Máme-li být konkrétní, umožní nám aktuální insolvence a způsob oddlužnění splátkový kalendář, který může trvat až celých 5 let. Díky tomu máme jistotu, že budeme naše závazky splácet v menších částkách, které tolik nezatíží náš rozpočet. Stejně tak máme možnost i v rámci oddlužení nemovitosti využít také prodej našeho movitého a nemovitého majetku, kdy ze získaných peněz pokryjeme další část našeho dluhu. Nejlepší cestou je samozřejmě dané postupy jednoduše kombinovat. Tím vše splatíme rychleji.