eODDLUŽENÍ.cz

Chcete se zbavit až 70% dluhů?
Chcete konzultaci zdarma?
Máte jen dvě minuty?
Spočítejte si to

Máte zájem o oddlužení? Víme, jak na to

Potřebujete své dluhy řešit jednoduše a výhodně? Pokud ano, připadá v úvahu pouze jediná možnost, kterou je oddlužení. Pokud o něho máte zájem, poradíme vám, jak nejlépe postupovat a co udělat. Prvním krokem by mělo být zjištění toho, zda splňujete všechny podmínky. Mezi tu hlavní patří to, že si musíte požádat jenom jako fyzická osoba. Možné je dnes už i oddlužení manželů. Druhou důležitou podmínkou je to, že vám osobní bankrot nesměl být v minulosti nikdy schválen. Šanci na tuto cestu z dluhů máte totiž jenom jednou v životě. Třetí podmínkou je to, že dluhy nesměly vzniknout vaším účelovým jednáním.

Žádost o oddlužení je základ

Pokud víte, že podmínky splňujete, již vám nic nebrání v tom si o oddlužení nemovitosti, nebo vaší osoby požádat. Základem by měla být vyplněná žádost, kde nezapomínejte na informace o vaší osobě, stejně jako o věřitelích, vašich dluzích a jejich původu. To vše daná žádost vyžaduje. Aby bylo oddlužení schváleno, je třeba uvést také informace o vašich příjmech. A to jak těch současných, tak i plánovaných. A to nejlépe na následujících pět let. Zde je jedno, zda jste zaměstnanec, nebo žádáte o oddlužení OSVČ. Dalším bodem žádosti by měl být i soupis vašeho konkrétního majetku.

Schválení oddlužení fyzické osoby realizuje soud

Pokud je žádost podána, čekáte už jenom na vyjádření soudu. Pokud jste nepřiložili návrh splátkového kalendáře, který vám pomůže stanovit oddlužení kalkulačka, může vám daný návrh dát i soud. V případě schválení následně své dluhy platíte právě v rámci předepsaných splátek. A to až po donu pěti let. Také nezapomínejte na to, že oddlužení fyzické osoby může být spojeno i s odprodejem vašeho majetku a tedy s tím, že získáte peníze na mimořádné splátky. I to může být jedna z cest. Často jsou obě dvě kombinovány. A to proto, aby bylo zaplaceno co možná nejvíce závazků.