eODDLUŽENÍ.cz

Chcete se zbavit až 70% dluhů?
Chcete konzultaci zdarma?
Máte jen dvě minuty?
Spočítejte si to

3 výhody, které přináší oddlužení

O tom, co je oddlužení, toho již bylo napsáno spousty. Proto se zaměříme spíše na konkrétní výhody, které dnes existují. Ty největší a nejzajímavější jsou celkem tři. A ty jsou také důvodem, proč dluhy řešit. První výhoda je spojena s tím, kdo si může požádat. Prioritou je, že to musí být fyzická osoba. Může se však jednat jak o zaměstnance, tak není problémem ani oddlužení OSVČ. Dále nezapomínejme také na to, že si nemusíme žádat nutně jenom samostatně. V poslední době je hitem i oddlužení manželů. Tedy možnost, kdy si požádáme jak se svým manželem, tak i s naší manželkou.

Při oddlužení nemusíte uhradit vše

Další výhoda se týká situace, kdy jsou vám některé z vašich dluhů definitivně odpuštěny. Co to znamená? Samozřejmě možnost toho, že v rámci oddlužení nemusíte uhradit všechny vaše závazky. Kolik jich bude, to vám může vcelku přesně říci oddlužení kalkulačka. My pouze připomeneme, že zákonnou povinností je uhradit alespoň 30 procent všech svých závazků. To jasně znamená, že až 70 % vašich dluhů může být definitivně odpuštěno. A to po pětiletém období, které je v celém tomto procesu tím nejdelším možným, jaké v daném směru vůbec je.

I podnikatelské dluhy vám oddlužení fyzické osoby vyřeší

Třetí výhodou, kterou bychom mohli zařadit mezi trojici největších je to, že můžete řešit jak závazky osobního charakteru, kam se řadí třeba oddlužení nemovitosti, tak i závazky původně podnikatelské. I na takové se může oddlužení fyzické osoby zaměřit. Ideální zpráva pro všechny, kterým nevyšlo jejich podnikatelské úsilí, a nechtějí na to doplácet po zbytek života. Postup je až na několik úvodních kroků v podstatě stejný. A tak nechybí ani možnost odpuštění dluhů, nebo možnost, že využijete služeb profesionálů, kteří vás vším jednoduše provedou. Ušetříte tak nejenom mnoho starostí, ale také velkou spoustu svého času.